Ekvatoriaal-Guinea

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Ekvatoriaal-Guinea kinnisvara müügikuulutusi.

Ekvatoriaal-Guineas müüdav kinnisvara

 

Ekvatoriaal-Guinea Vabariik on Kesk-Aafrika riik. See on suuruselt teine ​​väikseim riik. See piirneb Kamerunist põhja poole, Gabonist idas ja lõunas ning Guinea lahe läänes.

Malabo on selle pealinn ja asub Bioko saare põhjarannikul

See võiks olla õige aeg leida majutus Ekvatoriaal-Guineas, kuid me ei tohi unustada, et tal on majandus, mis on tugevalt seotud süsivesinike ja naftatööstusega.

Ekvatoriaal-Guineas müügiks sobivatesse kinnisvarasse investeerivad parimad linnad on Malabo ja Bata, kellel on viimaste aastate elanikkonna järsu kasvu tõttu siiski korrastamata eluaseme areng. Teiseks probleemiks on infrastruktuurid, kommunikatsiooniteed, aga ka jäätmete ja reovee eemaldamine.

 

Valitsus on viimastel aastatel investeerinud paljude eluruumide ehitamisse, et rahuldada elanikkonna vajadusi, kuid on praegu blokeerinud rahalised vahendid, nii et välisinvestorid on välja töötanud nii palju projekte, mis viis Ekvatoriaalse müügi omandamiseni. Guinea luksus ja ennekõike turistid.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB